Msze Święte i nabożeństwa

Msze święte w niedziele i święta są o godz. 7, 9, 11 i 17. Nieszpory o godz. 16:30.

Msze święte w dni powszednie od początku grudnia do końca lutego są: rano o godz. 7 – codziennie; wieczorem o godz. 17 – w piątki.

W 1. piątek miesiąca po Mszy świętej o godz. 7 jest nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa. W 1. sobotę po Mszy świętej o godz. 7 odmawiana jest Litania do Najśw. Maryi Panny.

W 2. piątek o godz. 19:30 jest adoracja Najśw. Sakramentu prowadzona przez młodzież (po zapowiedzeniu).

W 3. piątek miesiąca o godz. 17 odprawiana jest Msza święta za parafian zmarłych w ostatnim roku. Po Mszy świętej jest odmawiana Koronka do Miłosierdzia Bożego.

W 2. niedzielę miesiąca o godz. 17 odprawiana jest Msza święta w intencji dzieci 1-rocznych. Dzieci proszę zgłaszać przynajmniej tydzień wcześniej w zakrystii lub w kancelarii.

Na zdjęciu: grota lurdzka przy kościele.