4. niedziela wielkanocna – 21 kwietnia 2024 r.

• W miniony wtorek ks. bp Damian Muskus udzielił 64 naszym młodym parafianom sakramentu bierzmowania. Ich rodzicom dziękujemy za dar ołtarza – naczynie liturgiczne: puszkę.
  • Dziś rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania.
  • Zapraszamy dzisiaj na nieszpory o godz. 16:40.
  • Spotkanie dzieci z Małego Apostoła w poniedziałek o godz. 16.
  • We wtorek uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
  • We środę o godz. 16:15 próba do I Komunii świętej.
  • Klasę 6a i 6b wraz z rodzicami zapraszamy na Mszę świętą klasową w przyszłą niedzielę o godz. 11.
  • Członków Rady Duszpasterskiej zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę o godz. 15.
  • Zmarli śp. Genowefa Pawłowska z rejonu Dół II, a także śp. Jerzy Antos, który pochodził z rejonu Kąt. Terminy pogrzebów będą ustalone. Polecajmy ich dusze Bogu.
  • W sobotę 11 maja organizujemy całodniową pielgrzymkę autokarową do sanktuariów św. Jana Sarkandra w Skoczowie, św. Mikołaja w Pierścu i Matki Bożej Cieszyńskiej w Cieszynie. Wyjazd o godz. 7:30 z parkingu przy kościele. Powrót w godzinach wieczornych. Zapisy w zakrystii. Więcej informacji w gablocie parafialnej oraz na stronie odnowawiary.pl .
  • Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę rejonowi Grabie I. W tym tygodniu o posprzątanie kościoła i kwiaty prosimy rejon Grabie II.
  • Z prasy katolickiej: „Gość” pisze o jednodniowych spotkaniach ze słowem Bożym u salwatorianów w Krakowie. Jest też nowy numer magazynu „Gość Historia”, który m.in. przybliża osobę i życie Maryi.
  • I jeszcze jedno ogłoszenie: Rada Sołectwa zwraca się z prośbą o wsparcie finansowe chorego na genetyczny zanik mięśni Filipa Łabędzkiego z rejonu Dół I A .Tylko natychmiastowa i kosztowna operacja może powstrzymać rozwój choroby. Dotychczasowe leczenie pochłonęło znaczące koszty i rodzina obecnie nie jest w stanie pokryć kosztów niezbędnej operacji, w związku z tym zwracamy się z prośbą o pomoc do parafian. Listy na poszczególne rejony do odbioru w przedsionku kościoła.