14. niedziela zwykła – 7 lipca 2024 r.

• Dziś nieszpory o godz. 15.
  • W sobotę 13. dzień miesiąca – nabożeństwo fatimskie. Nie będzie Mszy świętej rano. Nabożeństwo fatimskie będzie wcześniej niż zwykle – o godz. 15:30 różaniec, o godz. 16 Msza święta i procesja. Zapraszamy do udziału. W przedsionku kościoła dostępne osłonki i świece fatimskie.
  • W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 9 zmianka różańcowa.
  • W dniach 6 – 11 sierpnia wędrować będzie Piesza Pielgrzymka Krakowska na Jasną Górę. Informacje o zapisach na plakacie i na stronie archidiecezji.
  • Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę rejonowi Śródmieście II. W tym tygodniu o posprzątanie kościoła i kwiaty prosimy rejon Lutka – Dębina.
  • Z prasy katolickiej: ciekawe artykuły w Gościu Niedzielnym. Dla chorych i starszych proszę zabrać „Apostolstwo Chorych”; dostępny jest też kalendarz biblijny na 2025 r. w cenie 12 zł.
  • W sobotę 3 sierpnia br. organizujemy autokarową pielgrzymkę do sanktuarium Matki Bożej Patronki Rodzin Robotniczych w Płokach i błogosławionego męczennika ks. Michała Rapacza oraz sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Trzebini. Wyjazd o g. 7.45 z parkingu przy kościele. Powrót w godzinach popołudniowych. Koszt transportu i ubezpieczenia 70 zł. Więcej informacji w gablocie parafialnej i na stronie: www.OdnowaWiary.pl  Zapisy w zakrystii.
  • I jeszcze jedno ogłoszenie: W sobotę 13 lipca od godz. 17.00 przy remizie OSP Przytkowice odbędzie się Piknik Strażacki. Więcej informacji na plakatach i facebook-u OSP Przytkowice.