W naszej parafii działa Komitet Parafialny Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016. Przewodzą mu Piotr Kawaler i Monika Skrzyńska.

Kontakt z Komitetem: sdm.przytkowice@gmail.com

Link do grupy na Facebooku znajdziesz tutaj.

sdm

Podczas Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 w naszej parafii gościło 7 grup młodzieży (6 z archidiecezji wrocławskiej i jedna z diecezji sandomierskiej) – razem 223 osoby. Mieszkali oni u rodzin i w szkole. Uczestniczyli w katechezach w Leńczach oraz w wydarzeniach Dni w Krakowie i na Brzegach.

W sobotę 30 lipca wszyscy u nas goszczący oraz rodziny ich przyjmujące modlili się razem w kościele parafialnym w czasie Mszy świętej. Po Mszy na schodach wykonano pamiątkowe zdjęcie.

Wszelkie prawa zastrzeżone parafiaprzytkowice.pl Odwiedziło nas już 145379 osób. (Unikalne dzienne wejścia od 2012-07-01)