Przygotowanie do bierzmowania 2020 r.

W przygotowaniu uczestniczy młodzież z kl. VIII i z kl. I (po kl. VIII).

Wskazania dla kandydatów 21.06.2020 r.

1. Przystąpcie do spowiedzi na koniec roku szkolnego.

2. W czasie wakacji prowadźcie normalne życie religijne (codzienna modlitwa, niedzielna Msza święta, troska o dobre postępowanie na codzień).

3. Czytajcie Ewangelię dnia i starajcie się ją wprowadzać w życie (według schematu: przeczytaj – pomyśl, jak możesz zastosować – pomódl się – podejmij realizację ).

4. Po wakacjach podejmiemy na nowo przygotowanie. Termin listopadowy bierzmowania jest nieaktualny.

Informacje 06.09.2020 r.

Młodzież z kl. II będzie miała spotkanie w niedzielę 13 września po Mszy świętej o godz. 17. Młodzież z kl. I będzie miała spotkanie w niedzielę 20 września po Mszy świętej o godz. 17. Spotkania w kościele. Mogą w nim uczestniczyć rodzice.

Kolejne spotkania będą: dla kl. II w niedzielę 4 października po wieczornej Mszy świętej; dla kl. I w niedzielę 11 października po wieczornej Mszy świętej. Przynosimy uzupełnioną kartę informacyjną.

Informacje 18.10.2020 r.

Spotkania planowane na 25 października i 8 listopada są odwołane. Zostaną na stronie zamieszczone materiały do samodzielnego przerobienia.

Wszelkie prawa zastrzeżone parafiaprzytkowice.pl Odwiedziło nas już 291196 osób. (Unikalne dzienne wejścia od 2012-07-01)