15. niedziela zwykła – 12 lipca 2020 r.

Wypominki są dzisiaj czytane na Dróżkach.

W poniedziałek kancelaria będzie nieczynna.

W tym tygodniu będzie miała miejsce zbiórka elektrośmieci, z której dochód zostanie przeznaczony na pomoc dla polskich misjonarzy w Zambii, Kamerunie, Kenii i Tanzanii. Elektrośmieci będzie można zostawić w najbliższą środę (przez cały dzień) na parkingu przy remizie naszej straży pożarnej.

We czwartek wyjątkowo nie będzie Mszy świętej.

W piątek o godz. 18 będzie Msza święta za parafian zmarłych w ostatnim roku, a więc od lipca 2019 r. Zapraszamy rodziny i znajomych. Po Mszy Koronka do Miłosierdzia Bożego.

W każdy piątek o godz. 20:30 internetowy różaniec w intencji ustania epidemii.

Przypominamy o zapisach na wakacyjne rekolekcje służby liturgicznej. Informacje i zgłoszenia do 19 lipca na www.stronadobra.pl .

Poświęcenie pojazdów będzie w niedzielę 26 lipca.

Może się zdarzyć dzień, w którym nie będzie czynny dyżur telefoniczny. Proszę zadzwonić w następnym dniu.

Przygotowujemy się do podjęcia sortowania śmieci na cmentarzu. Więcej informacji na ten temat za tydzień.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę rejonowi Grabie II. W tym tygodniu o posprzątanie kościoła i kwiaty prosimy rejony Gałkówka i Okrajki.

Z prasy katolickiej: „Gość” pisze o popularności turniejów gier komputerowych.

14. niedziela zwykła – 5 lipca 2020 r.

Dziś i w kolejne niedziele lipca zapraszamy na nieszpory o godz. 15.

W piątek o godz. 20:30 internetowy różaniec w intencji ustania epidemii.

W przyszłą niedzielę będą odprawione dróżki za zmarłych. Zbiórka o godz. 8 przy ołtarzu polowym.

Epidemia i związane z nią obostrzenia uniemożliwiły nam w tym roku organizację wakacyjnych rekolekcji służby liturgicznej. Jednak chcemy w zamian zaproponować dzieciom i młodzieży rekolekcje w formie półkolonii w terminie od 27 lipca do 1 sierpnia. Jak to będzie wyglądało? Mieszkamy, śpimy i jemy w naszych domach, a popołudniami spotykamy się na ciekawych zajęciach z naszymi animatorami. Codziennie też w planach wieczorna Msza Święta. Informacje i zgłoszenia do 19 lipca na www.stronadobra.pl .

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę rejonowi Grabie I. W tym tygodniu o posprzątanie kościoła i kwiaty prosimy rejon Grabie II.

Informujemy, że w naszej Archidiecezji działa poradnia specjalistyczna Fundacji Towarzyszenia Rodzinie. Poradnia służy pomocą rodzinom w różnych problemach. Bliższe informacje na plakacie i na stronie Fundacji.

Z prasy katolickiej: „Gość” wyjaśnia, dlaczego musi dojść do buntu nastolatka i jak się wobec niego zachować. Dla chorych i starszych proszę zabrać „Apostolstwo Chorych”

I jeszcze jedno ogłoszenie: Ochotnicza Straż Pożarna w Przytkowicach oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa w Krakowie, zapraszają do udziału w kolejnej akcji honorowego oddawania krwi, która odbędzie się w remizie OSP Przytkowice w przyszłą niedzielę w godz. 9 - 13. Więcej informacji na Facebook OSP Przytkowice oraz na plakatach .

Wszelkie prawa zastrzeżone parafiaprzytkowice.pl Odwiedziło nas już 273082 osób. (Unikalne dzienne wejścia od 2012-07-01)