28. niedziela zwykła – 15 października 2017 r.

Wczoraj w grupie 46 osób pielgrzymowaliśmy do Igołomii, Mogiły i Łagiewnik. Pielgrzymom dziękujemy za modlitwę w intencji parafii.

Zapraszamy codziennie na nabożeństwo różańcowe – w niedziele o godz. 16:30, w tygodniu o godz. 17:15.

W piątek o godz. 18 będzie Msza święta za parafian zmarłych w ostatnim roku, a więc od października 2016 r. Zapraszamy rodziny i znajomych. Po Mszy Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Dary na potrzeby Kuchni św. Brata Alberta przyjmujemy do końca tego tygodnia.

Zelatorów Róż różańcowych zapraszamy w przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 9 na krótkie spotkanie w zakrystii.

Uczniowie naszego gimnazjum zapraszają wszystkich parafian na „Wieczorek Papieski”, który odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 18 na sali gimnastycznej. Młodzież zaprezentuje spektakl multimedialny pt. „Być bratem Boga?” Widzowie przeżyją swoistą podróż w czasie, spotykając na scenie Karola Wojtyłę i brata Alberta w swoich czasach. Będzie można także skosztować papieskiej kremówki i napić się kawy czy herbaty.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę rejonowi Dół I A. W tym tygodniu o posprzątanie kościoła i kwiaty prosimy rejon Dół I B.

Z prasy katolickiej: „Gość” przybliża sylwetkę o. Rudolfa Warzechy, karmelity z Wadowic, kandydata na ołtarze. Do odebrania jest „Nasza Arka”.

27. niedziela zwykła – 8 października 2017 r.

Przy wyjściu z kościoła młodzież ze Szkolnego Koła Caritas zbiera ofiary na Dzieło Nowego Tysiąclecia – stypendia dla zdolnej, ale niezamożnej młodzieży.

Zapraszamy codziennie na nabożeństwo różańcowe. Dziś nabożeństwo o godz. 16:30, w tygodniu o godz. 17:15.

W sobotę pojedziemy z pielgrzymką do Igołomii, Mogiły i Łagiewnik. Wyjazd o godz. 7 rano sprzed kościoła, powrót ok. godz. 17. Jest jeszcze kilka miejsc.

Grupa młodzieżowa zaprasza młodzież i starszych w sobotę na godz. 20 na wspólną modlitwę w kościele.

W przyszłą niedzielę odbędzie się doroczne liczenie wiernych.

Dzieci w przyszłą niedzielę zapraszamy na Mszę świętą o godz. 11, a grupę biblijną na spotkanie o godz. 15:30.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę rejonowi Od Przystanku, Kotliny i Przyczka. W tym tygodniu o posprzątanie kościoła i kwiaty prosimy rejon Dół I A.

Z prasy katolickiej: „Gość” pyta, co robić, gdy twoje dziecko traci wiarę. W „Carolusie” relacja uczestniczek Forum Młodych naszej archidiecezji.

I jeszcze jedno ogłoszenie: przypominamy, że dziś w szkole można zagłosować na budowę kolejnego odcinka chodnika na Grabie.

Wszelkie prawa zastrzeżone parafiaprzytkowice.pl Odwiedziło nas już 142052 osób. (Unikalne dzienne wejścia od 2012-07-01)