Msze święte i nabożeństwa

W niedziele i święta Msze święte są o godz. 7, 9, 11 i 17. Nieszpory o godz. 16:30.

W dni powszednie Msze święte są: rano o godz. 7 – codziennie, wieczorem o godz. 17 – w piątki.

W 1. piątek miesiąca po Mszy świętej o godz. 7 jest nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa. W 1. sobotę po Mszy świętej o godz. 7 odmawiana jest Litania do Najśw. Maryi Panny.  W 1. czwartek po Mszy świętej o godz. 7 odmawiana jest Litania do św. Jana Pawła II.

W 3. piątek miesiąca o godz. 17 odprawiana jest Msza święta za parafian zmarłych w ostatnim roku. Po Mszy świętej jest odmawiana Koronka do Miłosierdzia Bożego.

W 2. niedzielę miesiąca o godz. 17 odprawiana jest Msza święta w intencji dzieci 1-rocznych. Dzieci proszę zgłaszać przynajmniej tydzień wcześniej w zakrystii lub w kancelarii.

Na zdjęciu: grota lurdzka przy kościele.

Wszelkie prawa zastrzeżone parafiaprzytkowice.pl Odwiedziło nas już 145379 osób. (Unikalne dzienne wejścia od 2012-07-01)