Jubileusz 40-lecia scholi

19 i 20 października 2019 r. (sobota i niedziela) odbędą się obchody jubileuszu 40-lecia scholi w parafii Przytkowice. Do udziału zapraszamy wszystkich, którzy od powstania do czasów obecnych uczestniczyli w działalności scholi i innych młodzieżowych grup śpiewaczych, a także w działalności oazy (niekoniecznie śpiewali). Prosimy także o poinformowanie o jubileuszu zainteresowanych osób, które mieszkają obecnie poza Przytkowicami.

Program obchodów jest następujący:

sobota g. 16 (w remizie OSP Przytkowice)

- przypomnienie historii scholi - prezentacja i wspólny śpiew,

- czas na rozmowy przy kawie i herbacie,

- przygotowanie śpiewów na niedzielną Mszę świętą,

niedziela g. 11 (w kościele w Przytkowicach)

- Msza święta z okazji jubileuszu

- po Mszy świętej wspólny śpiew wszystkich uczestników jubileuszu.

Na spotkanie w remizie nie trzeba wejściówek (nie będzie też indywidualnych zaproszeń) - wystarczy przyjść. Ze względów organizacyjnych prosimy jednak o poinformowanie o zamiarze uczestniczenia w tym spotkaniu. Można to zrobić:

- wypełniając formularz, który jest tutaj,

- odbierając w zakrystii program obchodów i wpisując się na listę.

Wybieramy tylko jedną opcję. Można przyjść z gitarą lub innym instrumentem, który może towarzyszyć gitarze.

Komitet organizacyjny jubileuszu zwraca się z prośbą o pomoc w przygotowaniu prezentacji o historii scholi. Poszukujemy zdjęć śpiewaków, zespołów, scholi i oazy, a także z wyjazdów wakacyjnych z lat 1979 -1997 z krótkimi opisami (kto jest na zdjęciu, rok, jakiego wydarzenia dotyczy). Zdjęcia zostaną zeskanowane i oddane właścicielom. Prosimy fotografie przynosić do kościoła (do zakrystii) lub do pani katechetki Iwony Kondeli. Sprawa pilna!

We wszelkich sprawach związanych z jubileuszem proszę kontaktować się z komitetem organizacyjnym. Tworzą go: ks. prob. Leszek Filipek, ks. wik. Jarosław Gawęda, p. Maria Balcer, p. Dorota Harmatys, p. katechetka Iwona Kondela, p. Agnieszka Lepiarz, p. Irena Łężniak, p. organista Stanisław Serwin.

Wszelkie prawa zastrzeżone parafiaprzytkowice.pl Odwiedziło nas już 228007 osób. (Unikalne dzienne wejścia od 2012-07-01)