Grupa biblijna spotyka się, aby lepiej poznać Pismo Święte. Obecnie czytamy Ewangelię św. Łukasza i poznajemy zapisane w niej zasady życia ucznia Jezusa.

Spotkania grupy odbywają się zwykle w 3. niedzielę miesiąca ok. godz. 15 w salce przy plebanii. W pierwsze niedziele miesiąca członkowie grupy włączają się w posługę liturgiczną w czasie Mszy świętej o godz. 17.

Wszystkich chętnych zapraszamy do przyłączenia się do grupy.

Spotkanie listopadowe (z uwagi na epidemię indywidualnie w domach)

Proponuję przeczytać kolejne fragmenty Ewangelii św. Łukasza: poselstwo jan chrzciciela (7, 18-23), świadectwo Jezusa o Janie (24-30), sąd Jezusa o współczesnych (31-35).

Po przeczytaniu: spróbuję wyobrazić sobie siebie wśród uczestników opisanej sytuacji; co ten opis (czyli słowo Ewangelii) mi mówi; jak mogę je zastosować, zrealizować w moim życiu.

Szczęść Boże!

x Proboszcz

Wszelkie prawa zastrzeżone parafiaprzytkowice.pl Odwiedziło nas już 298388 osób. (Unikalne dzienne wejścia od 2012-07-01)